Jak dodać wnętrzu ciepła?Najłatwiej jest wybrać meble meble w ciepłych i żywych kolorach, pięknie będą się tutaj sprawdzały meble chesterfield.
 

 

Czemu? Jeśli pomyślimy o kinematografii i pokazywanych tam domach rodzinnych albo przypomnimy sobie wizytach u dziadków, do których chętnie przyjeżdżały wnuki, widzimy tam meble właśnie tego stylu. Dlaczego akurat taki rodzaj mebla na nas działa? Jeśli spojrzymy na fotel chesterfield  lub na fotel uszak zauważymy, że są to duże siedzenia, gdzie aż chce się usiąść i spędzić razem czas. Nawet jednoosobowe fotele wydają się być wystarczająco duże, aby siedział tam pan domu i jego pupil. W dodatku, materiały, z których są zrobione przypominają satynę, są miękkie i delikatne - tak jakbyśmy wtulili się w ciepły sweter.


Ich kolory są pełne głębi, zauważymy tutaj butelkową zieleń, musztardę i bordo - na pierwszy rzut oka kolory natury, jednak są dużo bardziej intensywne. Daje to wrażenie, jakbyśmy przenieśli się do pięknego jesiennego lasu.


Dodatki


Małe, drobne i piękne - tak samo jak gesty, to dodatki potrafią zmienić cały obraz danego wydarzenia i miejsca. A co może sprawić, że pokój stanie się przytulny?


Rośliny


Po pierwsze, dobrze jest je mieć w domu. Niektóre gatunki oczyszczają powietrze, a każdy z nich wytwarza tlen. Co więcej dzięki różnorodności biologicznej może zwiększyć odporność, a posiadanie dużej ilości roślin nawilża powietrze - same plusy.


Dywany, zasłony i poduszki


Wszystkie tekstylne elementy dodają wnętrzom ciepła. Może dlatego, że ktoś musiał włożyć więcej energii w urządzenie takiego pokoju. A może dlatego, że materiały, z których są zrobione wymienione rzeczy są delikatne i miękkie, co zawsze sprawia, że czuć miłą atmosferę. 


A Ty jak chcesz sprawić, aby Twoje wnętrze było bardziej przytulne?