INDECO Kraków - meble kuchennye, szafy na wymiar | Kraków indecokrakow.pl

Dodaj recenzję:
Marzysz o wyjątkowym, ale zarazem funkcjonalnym wnętrzu? A może układ Twojego mieszkania jest niestandardowy i masz problem z doborem szafy? Dorze trafiłeś! Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem szaf pod indywidualne zamówienia. Projektujemy funkcjonalne kuchnie, a także garderoby. Nasz obszar działania to Kraków i okolice. Jesteśmy również otwarci na współprace z dalszych zakątków Polski.


Szafy na wymiar


Specjalizujemy się w tworzeniu szaf z drzwiami przesuwnymi. Po uprzednim pobraniu wymiarów, tworzymy indywidualny projekt uwzględniający nawet najbardziej szczegółowe wskazówki klientów. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, zawsze staramy się doradzić najbardziej funkcjonalne i optymalne rozwiązania. Możesz zdecydować o każdym elemencie szafy – o obramowaniu, wypełnieniu drzwi, a także o wypełnieniu ram. Decydujesz nie tylko o kolorze, ale także o materiale, z którego zostanie wykonana szafa. Wielość wariantów sprawia, że wraz z nami zrealizujesz szafę do pomieszczenia w każdym stylu. Zależy nam, aby stworzona szafa była pojemna, ale także cieszyła oko. Realizujemy także nowoczesne szafy z nadrukami na drzwiach.


Meble kuchenne


Wiemy, że kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie każdego domu. Spędzamy tu dużo czasu – jedząc wspólnie obiady i przygotowując posiłki. Ważnym jest, aby szczególnie to pomieszczenie było funkcjonalne, ale także estetyczne. Możliwość indywidualnego zaprojektowania kuchni, daje szansę na maksymalne wykorzystanie metrażu. Tworzymy takie projekty, za pomocą których, staramy się wykrzesać jak najwięcej przestrzeni. Dbamy również o estetykę. Realizujemy projekty oparte o standardy aranżacji kuchni, ale także takie, które cechuje znaczny indywidualizm. Znamy obecne trendy, a także nowoczesne rozwiązania. Bardzo chętnie dzielimy się naszą wiedzą – tak, aby każdy klient był usatysfakcjonowany z naszej wspólnej pracy – w końcu to nasi klienci bardzo często są dla nas inspiracją.

Garderoby


Czyli to, co każda Pani lubi najbardziej – ale nie tylko! Garderoba to bardzo użyteczne rozwiązania. Poprzez zorganizowanie takiego pomieszczenia, zyskujesz miejsce na ubrania, a to właśnie one często stanowią znaczący element nieporządku w domu.  Jeśli w Twoim mieszkaniu jest nawet mała wnęka – skontaktuj się z nami!  Przygotujemy dla Ciebie projekt, który możliwie najlepiej wykorzysta tą przestrzeń.

Jak pracujemy?

Tak, aby każdy klient był zadowolony. Szczególnie zależy nam na ścisłej współpracy. Tylko poprzez poznanie potrzeb i upodobań klientów, możemy zrealizować wyjątkowe projekty.

Pierwszym etapem naszych działań jest pobranie wymiarów przestrzeni, której dotyczy inwestycja. Jest to też czas, kiedy poznajemy potrzeby klienta. Posiadając niezbędne informacje, proponujemy najlepsze rozwiązania. W niedługim czasie przygotowywany jest profesjonalny projekt wraz z wizualizacją 3D. To jest też moment, kiedy przygotowujemy kosztorys. Kiedy nasz klient jest usatysfakcjonowany, podpisujemy umowę. Rusza wówczas produkcja zamówionego produktu. Ostatnim etapem jest montaż mebli w miejscu inwestycji.