INDECO Kraków - szafy z drzwiami przesuwnymi, kuchnie | Kraków

Dodaj recenzję:
Czas zmienić wnętrza Twojego domu! Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać Twoim czterem ścianom świeżości.

Funkcjonalność to podstawa!

Niejednokrotnie wpadamy w zachwyt, widząc piękne kolekcje mebli. Często taka inspiracja wprost z witryny sklepowej, czy katalogu sprawia, że uświadamiamy sobie potrzebę zmiany aranżacji wnętrza. Piękne meble to jednak nie wszystko. W kilka minut można kupić gotowy zestaw mebli. Taki zakup nigdy jednak nie będzie dopasowany do potrzeb związanych z funkcjonalnością. Funkcjonalność to nie tylko łatwość użytkowania i wielość zastosowań, lecz także maksymalne wykorzystanie metrażu. Właśnie to jest największa zaleta mebli na wymiar.

Korzystając z naszych usług, możesz zyskać przemyślaną, maksymalnie optymalną aranżacje wnętrza. Pobierając uprzednio wymiary, przygotowujemy projekty, które cechują się maksymalnym zagospodarowaniem przestrzeni. Co więcej – razem możemy zrealizować najbardziej oryginalne i niepowtarzalne projekty. Decydując się na meble na wymiar, dajesz sobie szansę na wprowadzenie indywidualnych funkcjonalności i rozwiązań, a przy tym na odzwierciedlenie Twoich najbardziej odważnych marzeń dotyczących mebli.
 
Co możemy dla Ciebie przygotować?

Meble kuchenne na wymiar


Specjalizujemy się w projektowaniu mebli kuchennych. Znamy najnowsze trendy, ale także posiadam bogatą wiedzę, która wynika z naszego doświadczenia.


Szafy z drzwiami przesuwnymi


Przygotowujemy indywidualne projekty szaf z drzwiami przesuwnymi. Możesz wybrać niemal każdy szczegół takiej szafy – począwszy od materiału, z którego zostanie wykonana, kończąc na materiale wypełnienia drzwi przesuwnych. Tworzymy także drzwi z nadrukiem!Projektujemy i realizujemy meble na wymiar na terenie całego Krakowa, a także w okolicach. Jesteśmy otwarci na każdą propozycje współpracy, czekamy tylko na kontakt od Ciebie.

Zapraszamy, zajrzyj na http://indecokrakow.pl .