Meble na wymiar - Mebleforever.pl

Dodaj recenzję:
Czy Twój dom potrzebuje odświeżenia? A może zależy Ci, aby wyposażyć swoje mieszkanie w wysokiej jakości meble?  To dobry moment, aby zapoznać się z naszą firmą.

Meble Forever to firma, której naczelną ideą jest dostarczanie klientom wysokiej jakości mebli. Nasze meble wykonywane są z litego drewna dębowego, brzozowego lub bukowego. Tworząc nasze kolekcje staramy się łączyć nowoczesny styl, wraz z niezawodną klasyką. To dobry sposób na to, aby niezależnie od zmieniających się trendów, meble wciąż pasowały do różnych aranżacji wnętrz.

Trwałość oferowanych przez nas mebli, wynika nie tylko z doboru materiałów. Gwarantuje ją również dokładność i staranność, z jaką wykonujemy nasze produkty.  Poprzez staranne wykończenie wydobywany piękno drewna, które wykorzystujemy.

Stosowanie materiałów wysokiej jakości, to nie tylko wynikająca z tego trwałość i estetyka, ale także ogromny komfort używania.


Meble brzozowe


Meble brzozowe nie należą to najpopularniejszych – co dziwi, ponieważ cechują się twardością zbliżoną do drewna bukowego, a co za tym idzie, są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Z ich twardością wiąże się również wymagający sposób obróbki. Wyjątkowość mebli brzozowych wynika z unikalnego układu słojów tego drewna. To idealny wybór dla tych, którzy kochają naturalność w swoich wnętrzach.


Meble dębowe


Dąb to jedno z najdłużej żyjących drzew. Drewno dębowe odporne jest na ścieranie, ponieważ cechuje się wysoką trwałością. Nie bez powodu, to właśnie to drewno określane jest mianem symbolu potęgi.


Meble bukowe


Drewno bukowe to również bardzo trwały materiał. Niezwykle często wykorzystuje się je do produkcji mebli, ponieważ mimo swej twardości, jest łatwe w obróbce. Gęstość drewna bukowego jest duża, a struktura jednolita, zatem polerowanie, a także barwienie przebiegają bardzo sprawnie.

Meble Forever to miejsce gdzie znajdziesz nie tylko komody, szafy, stoły i inne drewniane elementy wnętrza. Zajmujemy się także dystrybucją materacy. Z dużą uwagą wybieramy takie, które zapewnią komfort i wygodę naszym klientom. Znajdziesz u nas materace dla dzieci i dla dorosłych.

W naszym sklepie dostępne są materace:

Kieszonkowe – w przypadku tych materacy, każda ze sprężyn znajduje się w osobnej kieszonce. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracują one niezależnie i tylko miejscowo się uginają, dopasowując się do kształtu ciała.

Lateksowe – to idealny wybór dla alergików. Wysoka porowatość tych materacy zapewnia dużą swobodę w przepływie powietrza, a co za tym idzie, unikamy tu gromadzeniu się kurzu. Dobra cyrkulacja powietrza sprawia, że potliwość podczas leżenia na takim materacu znacznie się zmniejsza. Lateks to materiał, który świetnie dopasowuje się do ciała. Wybierając taki materac, zapewnimy sobie wysoki komfort snu. Tego typu materace są także bardzo trwałe.

Termoelastyczne – są one synonimem wygody. Materace z pianki termoelastycznej zapewniają najwyższy komfort. Niesamowicie dopasowują się do ciała, odciążając kręgosłup. Podczas snu na takim materacu można poczuć się wręcz otulonym pianką. Duży poziom dopasowania, a tym samy redukcja nacisku, sprawia, że nasze ciało znacznie szybciej regeneruje się podczas snu. Materac ten, reaguje również na temperaturę ciała.

To tylko przykłady produktów, które znajdziesz w naszym sklepie. Po więcej zapraszamy Cię na www.mebleforever.pl. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością doradzimy!